Відділ освіти Василівської районної державної адміністрації

 
Семінар-практикум вчителів англійської мови

28 лют. 2017
28.02.2017 на базі КЗ «Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст.» ВРР ЗО проведено семінар-практикум для вчителів іноземної мови району з теми: «Організація комунікативно - орієнтованого навчання на уроках іноземної мови в основній школі»...

  28.02.2017 на базі КЗ «Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст.» ВРР ЗО проведено семінар-практикум для вчителів іноземної мови району з теми: «Організація комунікативно - орієнтованого навчання на уроках іноземної мови в основній школі».

   Вчителі району відвідали  підсумковий урок англійської мови в 9-му класі з теми: «Кeep our environment cleen», проведений вчителем КЗ «Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст.» ВРР ЗО Кириченко Н.В. Під час обговорення присутні проаналізували прийоми організації навчальної діяльності учнів на уроці, спрямованої на розвиток комунікативних умінь та навичок.

       З метою перевірки знань методики викладання англійської мови керівник РЦМК вчителів іноземної мови, вчитель англійської мови КЗ «Степногірська ЗОШ І-ІІІ ст.» ВРР ЗО  Баденко Л.М. провела з вчителями  елементи тренінгу «TEACHING KNOWLEDGE TEST».

       Інформацією щодо психолого-педагогічних умов комунікативно - орієнтованого викладання на уроках іноземної мови в основній школі поділилася з вчителями Бондаренко Г.А., вчитель англійської мови КЗ «Шевченківська ЗОШ І-ІІ ст..» ВРР ЗО.

       Презентацію з теми  «Методичні принципи, прийоми та методи навчання іноземних мов. Теоретичний аспект.» представила до уваги присутніх Щербина О.Ю., вчитель англійської мови КЗ «Скельківська ЗОШ І-ІІІ ст..» ВРР ЗО.

     Досвідом роботи про прийоми організації навчальної діяльності учнів основної школи, спрямованої на розвиток комунікативних умінь та навичок поділилися з вчителями Горбик Т.В., вчитель англійської мови КЗ «Малобілозерська ЗОШ І-ІІ ст.» ВРР ЗО та  Щербак Н.М., вчитель англійської мови КЗ «Василівська гімназія «Сузіря»- ЗОШ І-ІІІ ст..» ВРР ЗО

           Вчителі району розробили систему вправ  комунікативно - орієнтованого спрямування для учнів 5-9 класів та методичні рекомендації щодо організації комунікативно - орієнтованого навчання на уроках іноземної мови в основній школі.